Zapisy

Moi mili,

Początkiem Roku pragnę Wam złożyć serdeczne życzenia! Oby w rozmowach i ceramice – wszystko się Wam kleiło. Niech rok 2017 przyniesie Wam wiele inspiracji a w parze niech idą udane realizacje. Oby wszystko się dobrze układało – nawet jeśli to ułożenie miało być ogromnym zaskoczeniem 😉
Z racji przeziębienia które chwilowo mnie położyło, nie wyznaczam jeszcze terminów spotkań na STYCZEŃ – gdy tylko powrócę do zdrowia niechybnie to uczynię.
PROSZĘ O KONTAKT VIA E-MAIL OSOBY KTÓRE OTRZYMAŁY VOUCHER NA ZAJĘCIA Z CERAMIKI W OSTATNIM CZASIE. MUSIMY SIĘ UMÓWIĆ INDYWIDUALNIE, ALE NAJPIERW POWRÓCĘ DO ZDROWIA.
Jak pewnie wiecie, na początek lutego mam termin porodu, dlatego tak bardzo mi zależy na powrocie do zdrowia, oraz nie złapaniu kolejnego przeziębienia, więc proszę Was, jeśli będziemy się widzieć, uwzględnijcie proszę swój stan zdrowia (jeśli męczy Was kaszel, katar, lub kontaktowałaś/kontaktowałeś się z osobą z rota-wirusem w przeciągu 7 dni) to proszę dojdź do zdrowia przed naszym spotkaniem.
Po porodzie postaram się jak najprędzej do Was wrócić! Życzcie mi powrotu do zdrowia i szczęśliwego rozwiązania i oby do prędkiego zobaczenia.
Julka